Projekty architektoniczno – budowlane, adaptacja projektów typowych - aranżacja wnętrz - Zobacz ofertę

  • Biuro

    ul. Dożynkowa 16A, 48-231 Lubrza

  • 795 442 807

    Pon. - Piąt.: 7.00 do 15.00

  • Skontaktuj się

Polityka prywatności

Nie pobieramy prywatnych informacji o Tobie!

RODO

Jak chronimy i działamy on-line

Nasza strona nie pobiera żadnych prywatnych informacji o Tobie za wyjątkiem danych, które standardowo Twoja przeglądarka wysyła w czasie oglądania strony do serwera. To nazwa przeglądarki, numer IP, system operacyjny. Informacje te są przechowywane w logach serwera. Usuwamy je zwykle po kilku dniach, najpóźniej po roku. Usuwane są one automatycznie. Nie przekazujemy tych informacji postronnym podmiotom (za wyjątkiem naszej obsługi informatycznej). Nie śledzimy Cię i nie stosujemy oprogramowania do profilowania.

Na naszej stronie działa licznik odwiedzin. Zapisuje on na Twoim komputerze prosty plik cookie, aby zarejestrować Twoje wejście na stronę. To bezpieczny plik. Nie pobiera on żadnych informacji i będzie automatycznie usunięty po ok. 20 minutach.

Wysyłając do nas formularz kontaktowy wszystkie dane podajesz dobrowolnie. Użyjemy ich do kontaktu z Tobą. Nie podamy ich nikomu.

Nasi klienci

Oni potwierdzą nasz profesjonalizm
Baner Ue

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. „Pracownia projektowa Aleksandra Żegleń” mająca na celu rozwój przedsiębiorczości na obszarze LGD Płaskowyż Dobrej Ziemi poprzez podjęcie działalności gospodarczej w zakresie projektowania, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wartość realizowanej operacji: 100 000,00 zł, w tym ze środków EFRROW. Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD „Płaskowyż Dobrej Ziemi”.