Projekty architektoniczno – budowlane, adaptacja projektów typowych - aranżacja wnętrz - Zobacz ofertę

  • Biuro

    ul. Dożynkowa 16A, 48-231 Lubrza

  • 795 442 807

    Pon. - Piąt.: 7.00 do 15.00

  • Skontaktuj się

Dzień dobry

O nas
Poznaj naszą pracownię

Pracowanie projektowa Aleksandra Żegleń zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych głównie na terenie województwa opolskiego, aczkolwiek chętnie podejmie współpracę również z Klientami z innego regionu Polski.

O nas

Warto, bo

Stawiamy na kompleksowość

W zależności od potrzeb proponujemy współpracę na różnych poziomach procesu inwestycyjnego: faza koncepcji, faza projektu i uzyskania pozwolenia na budowę, kierowanie oraz nadzór inwestorski i autorski nad budową, pomoc przy skompletowaniu dokumentów niezbędnych do zakończenia budowy i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Zobacz ofertę

15

Lat
Doświadczenia

120

Wykonanych
Projektów

44

Zadowolonych
Klientów

O nas

Doświadczenie

Stale współpracujemy z doświadczonymi pracownikami branżowymi, z którymi wspólnie realizujemy nasze projekty.

Nasza oferta skierowana jest do inwestorów indywidualnych, firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, jednostek samorządowych i innych podmiotów, które planują budowę.

Nasi klienci

Oni potwierdzą nasz profesjonalizm
Baner Ue

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja pn. „Pracownia projektowa Aleksandra Żegleń” mająca na celu rozwój przedsiębiorczości na obszarze LGD Płaskowyż Dobrej Ziemi poprzez podjęcie działalności gospodarczej w zakresie projektowania, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wartość realizowanej operacji: 100 000,00 zł, w tym ze środków EFRROW. Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD „Płaskowyż Dobrej Ziemi”.